Oferty Pracy

Project Manager

  • Firma:Adaptive Group Sp. z o.o.
  • KategoriaConsulting,
  • Forma zatrudnieniaetat
  • Tryb pracyinny
  • Data dodania21.09.2018
  • Data wygaśnięcia30.10.2018
  • Liczba odsłon194
Opis stanowiska

Masz doświadczenie w branży SSC, GBS lub IT?

Pracujesz na stanowisk Project Manager w sektorze usług biznesowych?

Dołącz do zespołu Adaptive Group jako Project Manager!

Wymagania
  • doświadczenie w branży SSC, BPO, GBS
  • doświadczenie na stanowisku Project Manager
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie i możliwe premie
  • pakiet bonusów
  • elastyczne godziny pracy
Informacje dodatkowe

Wyślisz CV na adres: contact@adaptivesag.com i dołącz do zespołu Adaptive Group!

Wyślij CV
Dziennikarz / Copywriter
  • Data dodania:10.10.2018
  • Miejscowość:Warszawa (mazowieckie)
  • Firma: Pro Progressio
Zobacz szczegóły
Project Leader / Process Consultant
  • Data dodania:18.09.2018
  • Miejscowość:Łódź (łódzkie)
  • Firma: Adaptive Group Sp. z o.o.