Oferty Pracy

Country Key Account Manager (OEM)

  • Firma:Devire Sp. z o.o.
  • KategoriaSprzedaż,
  • Tryb pracy
  • Miejsce pracyPoland
  • Data dodania06.02.2019
  • Data wygaśnięcia20.02.2019
  • Liczba odsłon13
Opis stanowiska

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma o profilu produkcyjno-dystrybucyjnym, oferująca zaawansowane technologicznie produkty dla firm produkcyjnych z zakresu kodowania i znakowania. Z względu na rozwój firmy szukamy doświadczonych kandydatów na stanowisko Country Key Account Manager (OEM).

Zakres obowiązków:

Budowanie i utrzymywanie relacji z obecnymi oraz przyszłymi  Klientami (OEM) na terenie kraju. Pozyskiwanie leadów dla zespołu sprzedażowego. Stały monitoring rynku pod kątem nowych inwestycji oraz analiza działań konkurencji. Odpowiedzialność za negocjowanie i podpisywanie kluczowych dla rozwoju firmy  kontraktów. Doradztwo techniczne oraz badanie potrzeb klientów pod kątem doboru produktów. Współpraca z zespołem sprzedażowym OEM w celu realizacji spójnej strategii sprzedażowej. Reprezentowanie firmy na wydarzeniach branżowych.

Nasz klient oferuje:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, zatrudnienie w strukturach globalnych. Konkurencyjne wynagrodzenie, niezbędne narzędzia pracy (samochód klasy premium, laptop, telefon). Liczne benefity pozapłacowe. Zadaniowy czas pracy. Samodzielne (!) i decyzyjne stanowisko.

U kandydatów zwracamy uwagę na:

Wykształcenie wyższe preferowane techniczne. Minimum 5 – letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku w firmie z branży technicznej/przemysłowej, sprzedaż do sektora OEM. Mile widziane doświadczenie w sprzedaży maszyn/urządzeń do znakowania i kodowania. Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym (poziom B2/C1). Umiejętność budowania trwałych relacji z Klientami. Umiejętność prowadzenia negocjacji z Klientami. Wysoka kultura osobista. Wyślij CV
Automatyk - Robotyk
  • Data dodania:04.02.2019
  • Miejscowość:Dąbrowa Górnicza ()
  • Firma: Devire Sp. z o.o.
Zobacz szczegóły
Senior SOC Analyst
  • Data dodania:14.02.2019
  • Miejscowość:WARSZAWA ()
Zobacz szczegóły
Specjalista ds. Obsługi Klienta
  • Miejscowość:Warszawa ()
Zobacz szczegóły
Koordynator Działu Rekrutacji
  • Data dodania:15.02.2019
  • Miejscowość:Poznań ()
Zobacz szczegóły
SAP FI/CO Consultant (Senior)
Zobacz szczegóły
Inżynier ds. Analiz Bezpieczeństwa i Niezawodności
  • Data dodania:07.02.2019
  • Miejscowość:woj. lubelskie ()
Zobacz szczegóły
Specjalista ds. Obsługi Posprzedażowej (Leasing)
  • Data dodania:12.02.2019
Zobacz szczegóły
Samodzielna Księgowa