Oferty Pracy

Dyrektor Techniczny

  • Firma:Devire Sp. z o.o.
  • Kategoria Logistyka,
  • Tryb pracy
  • Miejsce pracyPiotrków Trybunalski (okolice)
  • Data dodania21.07.2021
  • Data wygaśnięcia04.08.2021
  • Liczba odsłon14
Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży przemysłu ciężkiego, zlokalizowanej w województwie łódzkim poszukujemy osoby na stanowisko: Dyrektor Techniczny.

Najważniejsze obowiązki:

Zarządzanie kilkudziesięcioosobowym zespołem technicznym: utrzymanie ruchu, infrastruktura, dział inwestycji. Dbanie o rozwój zespołu i poziom zaangażowania. Koordynowanie działań technicznych w zakresie zewnętrznych i wewnętrznych remontów oraz inwestycji w celu zagwarantowania nieprzerwanej pracy urządzeń oraz dotrzymywania warunków dostaw zgodnie z ustaleniami z klientami. Odpowiedzialność za wykonanie i rejestrację Planu Prewencji Utrzymania Produkcji. Dbanie o jak najlepszy poziom bezpieczeństwa urządzeń i instalacji oraz pracowników. Udział w spotkaniach grup naprawczych. We współpracy z innymi Wydziałami rozwijanie działań mających na celu osiągnięcie celów jakościowych całego zakładu. Ocena maszyn i urządzeń oraz proponowanie działań naprawczych, modyfikacyjnych i zastępczych w celu optymalizacji procesów produkcyjnych.

 Wymagania:

Wykształcenie wyższe techniczne. Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie. Doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w branży maszynowej, tworzyw sztucznych, automotive bądź przemyśle ciężkim. Wysoko rozwinięte umiejętności zarządzania zespołem, znajomość narzędzi motywacyjnych. Bardzo dobra znajomość przepisów BHP. Biegła obsługa komputera, w tym MsOffice.

Nasz Klient oferuje:

Wynagrodzenie podstawowe i premię roczną. Dofinansowanie opieki medycznej. Wyślij CV
Configuration Management Process and CMDB Expert
  • Data dodania:..
  • Miejscowość:Warsaw ()
  • Firma: Devire Sp. z o.o.
Płatny program stażowy Devire Talent Hub (start: 1 października!)
  • Miejscowość:Warszawa ()
Zobacz szczegóły
Koordynator ds. wdrożeń ERP
Zobacz szczegóły
Asystentka Prezesa Zarządu
  • Miejscowość:Katowice ()
Zobacz szczegóły
Payroll Analyst
Zobacz szczegóły
Konsultant Dostarczania Rozwiązań IT
  • Miejscowość:Toruń/Warszawa ()
Zobacz szczegóły
Junior Communication Planner Online
Zobacz szczegóły
SAP Application Manager SCM/APO
  • Miejscowość:Gdańsk ()