Oferty Pracy

Junior Finance Business Partner

  • Firma:Devire Sp. z o.o.
  • KategoriaFinanse i księgowość,
  • Miejsce pracyWarszawa
  • Data dodania08.04.2019
  • Data wygaśnięcia22.04.2019
  • Liczba odsłon28
Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży FMCG, poszukujemy kandydata na nowo utworzone stanowisko Junior Finance Business Partner. Stanowisko będzie podlegać bezpośrednio pod CFO.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

Raportowanie, analizę i kontrolę wyników finansowych; Raportowanie miesięcznych analiz kosztów i niezgodności; Tworzenie prognoz i budżetów; Planowanie wydatków w cyklach miesięcznych; Optymalizację wyników finansowych i operacyjnych; Sporządzanie raportów dotyczących wycen; Usprawnianie i automatyzacja procesów; Udział w procesie zamknięcia miesiąca; Identyfikacja zagrożeń i możliwości w zakresie wydatków poszczególnych działów; Łączenie działów biznesowych i finansowych, dbanie o wzajemne zrozumienie, przepływ informacji;

Oczekiwania

Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: rachunkowość i finanse); Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku; Znajomość branży FMCG; Bardzo dobra znajomość MS Office : Excel, Access; Znajomość VBA będzie dodatkowym atutem; Mile widziana znajomość SAP; Biegła znajomość języka angielskiego; Wysokie zdolności analityczne i logicznego myślenia; Umiejętność ustalenia priorytetów w pracy i dotrzymywania terminów; Komunikatywność i umiejętność współpracy; Umiejętność ustalenia priorytetów w pracy i dotrzymywania terminów; Dobra organizacja pracy;

Nasz klient oferuje:

Wynagrodzenie: w zależności od doświadczenia; Atrakcyjny system premiowy; Możliwość rozwoju osobistego i udział w rozwoju firmy; Szkolenia w zależności od potrzeb; Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa, karta lunchowa, ubezpieczenie na życie i inne); Wyślij CV
Senior Konsultant w Zespole Podatkowym
  • Data dodania:08.04.2019
  • Miejscowość:Warszawa ()
  • Firma: Devire Sp. z o.o.
Zobacz szczegóły
Starsza Księgowa / Starszy Księgowy
  • Data dodania:15.04.2019
  • Miejscowość:Warsaw ()
Zobacz szczegóły
Konsultant SAP WM
  • Data dodania:05.04.2019
Zobacz szczegóły
Project Manager
Zobacz szczegóły
SAP FI/CO (RE/FX) Consultant
  • Data dodania:11.04.2019
Zobacz szczegóły
VBA Analyst
Zobacz szczegóły
Junior PL/SQL Developer
  • Data dodania:09.04.2019
Zobacz szczegóły
Spedytor Międzynarodowy
  • Miejscowość:warszawa ()