Oferty Pracy

Manager Inwestycyjny

  • Firma:Devire Sp. z o.o.
  • Kategoria Finanse i księgowość,
  • Miejsce pracyWarszawa
  • Data dodania13.10.2021
  • Data wygaśnięcia27.10.2021
  • Liczba odsłon16
Opis stanowiska

Naszym Klientem jest spółka z branży nieruchomości.

Osoba, której poszukujemy po okresie wdrożenia będzie odpowiedzialna między innymi za pozyskiwanie środków finansowych dla celów realizacji inwestycji, przedstawianie swoich pomysłów, usprawnień i rekomendacji w kontekście prowadzonych projektów.

Zakres obowiązków:

Pełna odpowiedzialność za prowadzone projekty (kontakt z klientem, inwestorami, negocjacje, etc.) Tworzenie studiów wykonalności inwestycji komercyjnych zlokalizowanych na terenie całego kraju Doradztwo i przedstawianie swoich pomysłów i rekomendacji w odniesieniu do prowadzonych projektów Przygotowywanie modeli finansowych dla nowych inwestycji Tworzenie zestawień i raportów na potrzeby Klientów oraz inwestycji, w tym międzynarodowych funduszy inwestycyjnych Wsparcie Dyrektora w obszarze transakcji zakupu oraz sprzedaży przygotowywanie informacji i raportów, koordynacja obiegu informacji

Wymagania:

2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku Wykształcenie wyższe Bardzo dobra znajomość języka angielskiego Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, zaangażowanie, samodzielność w działaniu

Oferujemy:

Możliwość rozwoju kompetencji i kwalifikacji Pracę na podstawie umowy o pracę lub B2B Atrakcyjne wynagrodzenie Pakiet benefitów Biuro w Centrum Warszawy Wyślij CV
Operator CNC
  • Data dodania:..
  • Miejscowość:Warszawa ()
  • Firma: Devire Sp. z o.o.
Zobacz szczegóły
Marketing Manager
  • Miejscowość:Sochaczew ()
Zobacz szczegóły
AWS Cloud Engineer
Zobacz szczegóły
C++ Developer/Engineer
  • Miejscowość:Polska ()
Zobacz szczegóły
Przedstawiciel Medyczny
  • Miejscowość:Kraków ()
Zobacz szczegóły
Starszy specjalista ds. konsolidacji i sprawozdawczości
Zobacz szczegóły
Asystent/ka ds. Administracyjnych (Bankowość)
Zobacz szczegóły
Elektromechanik
  • Miejscowość:Garwolin ()