Oferty Pracy

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

  • Firma:Devire Sp. z o.o.
  • KategoriaHR,
  • Miejsce pracyWarszawa
  • Data dodania04.02.2019
  • Data wygaśnięcia18.02.2019
  • Liczba odsłon15
Opis stanowiska

Devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.

Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko Młodszej Księgowej / Młodszego Księgowego!

Miejsce pracy - Warszawa (Centrum)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

Wystawianie faktur sprzedaży, Analizę i kontrolę poprawności danych w rozliczeniach, stanowiących podstawę fakturowania, Bieżący kontakt z klientami, uzgadnianie ewentualnych rozbieżności, Współpracę z zewnętrznych działem płacowym, Księgowanie wyciągów bankowych, Dekretowanie faktur kosztowych Wsparcie windykacji należności, Realizację powierzonych zadań, zgodnie z wewnętrznymi procedurami firmy, Analizy i zadania ad-hoc zlecane przez przełożonego,

U kandydatów zwracamy uwagę na:

Min. 2 lata doświadczenia w księgowości, Podstawową znajomość prawa podatkowego, Bardzo dobrą znajomość Ms Excel, Umiejętność analitycznego myślenia, Samodzielność i odpowiedzialność za powierzoną pracę, Zaangażowanie i nastawienie na realizacje celów, Dobrą organizację pracy - umiejętność ustalania priorytetów, Otwartość, komunikatywność, Znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu komunikatywnym - (B1/B2),

Zapewniamy:

Zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę, Możliwość ciągłego poszerzania wiedzy, Benefity - pakiet medyczny, karta Multisport, owoce w biurze :) Wyjątkową atmosferę w pracy - młodzi ludzie spędzający ze sobą czas nie tylko w pracy! Bardzo dobre warunki pracy, Miejsce pracy w centrum Warszawy.

Wyślij CV
Kierownik działu BHP
  • Data dodania:05.02.2019
  • Miejscowość:Gdańsk ()
  • Firma: Devire Sp. z o.o.
Zobacz szczegóły
Team Leader Zespołu Księgowego
  • Data dodania:04.02.2019
  • Miejscowość:Warszawa ()
Zobacz szczegóły
Senior Cloud Engineer (L3)
  • Data dodania:07.02.2019
  • Miejscowość:Kraków ()
Zobacz szczegóły
Ruby Developer
  • Data dodania:08.02.2019
Zobacz szczegóły
Webmethod Developer
  • Data dodania:11.02.2019
Zobacz szczegóły
Tester Oprogramowania
  • Data dodania:06.02.2019
Zobacz szczegóły
PL/SQL Developer (TIA)
Zobacz szczegóły
Asystent w Dziale Transakcji
  • Data dodania:12.02.2019