Oferty Pracy

Python Developer

  • Firma:Devire Sp. z o.o.
  • Kategoria IT,
  • Tryb pracy
  • Miejsce pracyZdalnie 100%
  • Data dodania21.07.2021
  • Data wygaśnięcia04.08.2021
  • Liczba odsłon12
Opis stanowiska

Devire Outsourcing IT to forma partnerstwa dedykowana samozatrudnionym informatykom, realizującym projekty dla naszych Klientów - wiodących Firm IT wprowadzających na rynek innowacje i najnowsze rozwiązania.

Dla naszego klienta, który zajmuje się wytwarzaniem oprogramowania dla międzynarodowych klientów z branży zdrowotnej/medycznej, handlowej i wielu innych szukamy doświadczonego Python Developera!

Na tym stanowisku będziesz tworzył oprogramowanie dla nowych aplikacji i ulepszać te już istniejące. Będziesz analizował, projektował, kodował, testował, debugował i dokumentował wszystkie komponenty. Zapewnisz również wsparcie wymagane do rozwiązywania problemów zgłaszanych przez klienta - z którym być może będziesz również bezpośrednio współpracował, aby rozwiązać probleny produkcyjne.

Co będzie należeć do Twoich obowiązków?

Projektowanie, rozwój i debugowanie wszystkich przypisanych komponentów, Analiza obszarów problemowych aplikacji i proponowanie rozwiązań, Planowanie i przeprowadzanie testów jednostkowych i funkcjonalnych zgodnie z wymaganiami, aby zapewnić, że wprowadzane zmiany spełniają wymagania klienta, Przeprowadzanie code reviews, Priorytetyzacja zadań, Opracowywanie zwięzłej i przejrzystej dokumentacji technicznej, Zapewnienie wsparcia - rozwiązywanie zgłaszanych przez klienta problemów z produktem, Rozwijanie wiedzy na temat istniejących już aplikacji, Aktywna nauka i wykorzystywanie wiedzy na temat najnowszych technologii, koncepcji, procedur zgodnie z wymaganiami projektu, Proaktywne identyfikowanie problematycznych obszarów aplikacji i wdrażanie trwałych poprawek, Pomoc w szybkim przywróceniu usług w przypadku przestojów produkcyjnych we współpracy z zespołem ds. infrastruktury.

Czego oczekujemy?

Doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie Conajmniej 3-letnie doświadczenie w programowaniu w Python Znajomość ReactJS lub VueJS Doświadczenie z JavaScript, HTML, CSS AWS Serverless SQL/NoSQL Podstawowa wiedza z zakresu DevOps - Docker, Jenkins wykształcenie techniczne co najmniej na poziomie licencjata/inżyniera (kierunki: informatyka i podobne)

Co może się przydać?

Znajomość Ruby lub Java Doświadczenie z usługami AWS, takimi jak Lambda, CloudFormation czy AWS CLI

Co oferujemy?

atrakcyjne wynagrodzenie do 120 PLN/h netto + VAT (kontrakt B2B) bonus roczny, bonusy za polecenie pracowników budżet szkoleniowy praca w małych zespołach kafeteria MyBenefit prywatna opieka medyczna Wyślij CV
Senior RTR Accountant
  • Data dodania:..
  • Miejscowość:Warszawa ()
  • Firma: Devire Sp. z o.o.
Zobacz szczegóły
Angular Developer (freelance)
  • Miejscowość:Remote/Wrocław/Gdańsk ()
Zobacz szczegóły
Samodzielna księgowa
  • Miejscowość:Poznań ()
Zobacz szczegóły
P2P Specialist with English
Zobacz szczegóły
GL Manager
Zobacz szczegóły
Android Developer
  • Miejscowość:Warszawa / Zdalnie ()
Zobacz szczegóły
SAP Application Manager SCM/APO
  • Miejscowość:Gdańsk ()
Zobacz szczegóły
IT Security Analyst