Oferty Pracy

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

  • Firma:Devire Sp. z o.o.
  • KategoriaFinanse i księgowość,
  • Miejsce pracyWarszawa
  • Data dodania04.02.2019
  • Data wygaśnięcia18.02.2019
  • Liczba odsłon12
Opis stanowiska

Dla naszego Klienta - prężnie rozwijającego się biura rachunkowego, poszukuję kandydatów na stanowisko - Samodzielnej Księgowej / Samodzielnego Księgowego. Potrzeba znalezienia kandydata na stanowisko wynika z ogromnego rozrostu Klientów, co wiąże się z powiększeniem Zespołu Księgowego.

Miejsce pracy: Mokotów

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

Samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych kilku spółek zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości i przepisami podatkowymi, Przygotowywanie i księgowanie dokumentów księgowych, Uzgodnienia i analiza kont księgowych, Sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT), Przygotowywanie raportów GUS oraz NBP Przygotowywanie sprawozdań finansowych, Kontakt z urzędami skarbowymi/bankami/GUS/NBP/audytorami, Kontakt z Klientami,

Profil kandydata:

Wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse / rachunkowość), Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, Wiedza z zakresu rachunkowości i podatków, Dobra znajomość języka angielskiego (B1), Umiejętność pracy z MS Office, w szczególności Excel, Mile widziane doświadczenie w obsłudze spółek z branży nieruchomości oraz IT, Skrupulatność i dokładność w prowadzeniu dokumentacji, Dobre umiejętności organizacyjne, Aktywne podejmowanie zadań i umiejętność pracy w zespole, Odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, Pracę w miłej atmosferze i wsparcie merytoryczne w ramach zespołu księgowego, Prywatna opieka medyczna + dofinansowanie do opieki stomatologicznej, Karta Multisport + sekscje sportowe wewnątrz firmy,  Elastyczne godziny pracy, Realny wpływ na ścieżkę kariery oraz szansę rozwoju i awansu, Dostęp do Karty Edenred, Szkolenia wewnętrzne oraz dofinansowania do szkoleń zewnętrznych z zakresu Księgowości, Kursy oraz zajęcia językowe w godzinach pracy, Dofinansowanie do studiów zaocznych, Politykę nadgodzin - odbierane lub wypłacane :) Wyślij CV
SAP PP Consultant
  • Data dodania:06.02.2019
  • Miejscowość:Katowice ()
  • Firma: Devire Sp. z o.o.
Zobacz szczegóły
High Touch Operations Manager
  • Miejscowość:Krakow ()
Zobacz szczegóły
PL/SQL Developer (TIA)
  • Data dodania:11.02.2019
  • Miejscowość:Warszawa ()
Zobacz szczegóły
Country Key Account Manager (OEM)
  • Miejscowość:Poland ()
Zobacz szczegóły
Gaming / Software Support Specialist with German
Zobacz szczegóły
Specjalista ds. Kredytów
Zobacz szczegóły
Inżynier Produktu
  • Data dodania:14.02.2019
  • Miejscowość:Kraków ()
Zobacz szczegóły
Researcher