Oferty Pracy

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

  • Firma:Devire Sp. z o.o.
  • KategoriaFinanse i księgowość,
  • Miejsce pracyWarszawa
  • Data dodania15.04.2019
  • Data wygaśnięcia29.04.2019
  • Liczba odsłon12
Opis stanowiska

Dla naszego Klienta - firmy posiadającej ponad 20-letnie doświadczenie w branży projektowo – budowlanej, świadczącą również usługi serwisowe poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko Samodzielnej Księgowej/Samodzielnego Księgowego.
Poszukujemy młodych oraz energicznych osób, które chcą poszerzać swoje umiejętności oraz kompetencje w gronie ludzi ambitnych i uśmiechniętych osób. :)

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

Sporządzanie sprawozdań finansowych według standardów polskich i międzynarodowych Przygotowywanie danych i sporządzanie deklaracji i kalkulacji podatkowych (VAT, PIT, CIT) Księgowanie dokumentów i wyciągów bankowych Organizowanie, koordynowanie i monitorowanie księgowo-podatkowych aspektów działalności firm Udzielanie niezbędnego wsparcia młodszym członkom zespołu Prowadzenie spraw kadrowo-płacowych Współpracę z doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami i innymi specjalistami Kontrolę księgowości kontowej, kontrolę sald na kontach, rozrachunki z kontrahentami i klientami Współpracę z bankami, urzędami i instytucjami Ścisłą współpracę z dyrektorem finansowym Współpracę z audytorem w ramach audytu zewnętrznego i wewnętrznego

Od kandydatów oczekujemy:

Wykształcenia wyższego (preferowany profil: rachunkowość i finanse) Bardzo dobrej znajomości zasad i przepisów z zakresu rachunkowości oraz podatków Doświadczenia na podobnym stanowisku Dobrej znajomości MS Office (zwłaszcza Excel) oraz systemów F-K Dobrej znajomości języka angielskiego (poziom B1-B2) Zaangażowania, sumienności i dokładności Umiejętności pracy pod presją czasu Doświadczenie w programie Optima – mile widziane

Oferujemy:

Umowę o pracę Benefity pracownicze tak jak - prywatna opieka medyczna oraz pakiet sportowy Multisport Dodatkowe ubezpieczenie NNW Możliwość skorzystania z zajęć językowych (j. angielski) Rozwoj w nowoczesnej firmie z zagranicznym kapitałem Możliwość doskonalenia kwalifikacji zawodowych Przyjazne oraz młode środowisko pracy Wyślij CV
Analityk Systemowy
  • Data dodania:10.04.2019
  • Miejscowość:Warszawa ()
  • Firma: Devire Sp. z o.o.
Zobacz szczegóły
SAP FI/CO (RE/FX) Consultant
  • Data dodania:11.04.2019
  • Miejscowość:Warsaw ()
Zobacz szczegóły
iOS Developer (Remote)
  • Data dodania:08.04.2019
  • Miejscowość:Remote ()
Zobacz szczegóły
Business Analyst - Market researcher
  • Data dodania:16.04.2019
  • Miejscowość:Katowice ()
Zobacz szczegóły
On-Site Recruiter
  • Data dodania:17.04.2019
  • Miejscowość:Kraków ()
Zobacz szczegóły
Contract Administrator
  • Miejscowość:Bielany Wrocławskie ()
Zobacz szczegóły
Analityk systemowy
Zobacz szczegóły
Analityk Finansowy (obszar FP&A)
  • Data dodania:12.04.2019