Oferty Pracy

TAX Specialist

  • Firma:Devire Sp. z o.o.
  • Kategoria Obsługa Klienta,
  • Miejsce pracyWarszawa
  • Data dodania14.09.2021
  • Data wygaśnięcia28.09.2021
  • Liczba odsłon17
Opis stanowiska

TAX SPECIALIST (CIT, PIT)

Specjalista/ka ds. Podatków (CIT, PIT)

Naszym Klientem jest spółka z branży mediowej.

W związku z błyskawicznym tempem rozwoju spółki naszego klienta poszukujemy osoby, która dołączy do podatkowego dream team.

Jeśli posiadasz doświadczenie w podatkach dochodowych i chcesz rozwijać się w dynamicznym i pełnym wyzwań środowisku, to może szukamy właśnie Ciebie?

Będziesz odpowiadać  za:

Udział w przygotowywaniu opinii i rekomendacji dotyczących interpretacji przepisów prawa podatkowego oraz projektów pism w ramach korespondencji z organami podatkowymi. Analizę treści zawieranych przez spółki w Grupie umów, porozumień, aneksów oraz innych dokumentów korporacyjnych pod kątem eliminacji ryzyk podatkowych a także identyfikacji obowiązków podatkowych. Analizę oraz weryfikację dokumentacji księgowej pod względem rozliczeń podatkowych. Udział w pracach zespołów projektowych celem zapewnienia efektywności i prawidłowości kalkulacji podatków.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki – ekonomia, prawo oraz pokrewne. 3 lata doświadczenia w obszarze podatków bezpośrednich. Motywacja do dalszego rozwoju osobistego w obszarze prawa podatkowego. Praktyczna znajomość przepisów prawa podatkowego. Dobra znajomość języka angielskiego. Samodzielność, zdolności analityczne.

Oferujemy:

Poza stabilnymi warunkami zatrudnienia na podstawie umowy o pracę i pakietem medycznym, możesz liczyć na dużą dynamikę pracy. Nie musisz się przejmować dress-codem, ponieważ panuje u nas luźna atmosfera i każdy ubiera się w swoim stylu. Na co dzień będziesz pracować w inspirującym i multikulturowym środowisku prawdziwych pasjonatów. Zadbamy o Twoje zdrowie, udostępniając Ci naszą prywatną siłownię 24/7 z opieką trenera personalnego. Możesz również skorzystać z karty Multisport oraz masażu biurowego. Nasza kantyna serwuje świeże i zdrowe posiłki - i dla wegan, i dla mięsożerców. Dodatkowo, codziennie przyjeżdża do nas inny foodtruck, a dwa razy w tygodniu dostarczane są do nas owoce z eko-upraw. Mamy kilka ekspresów do kawy na każdym piętrze i wiele rodzajów mleka do wyboru. Jeśli Twój pies tęskni za Tobą podczas gdy Ty jesteś w pracy, u nas będzie mile widziany! Swoje auto, motocykl lub rower zaparkujesz na bezpłatnym parkingu dla pracowników. Wyślij CV
Regionalny Menedżer Sprzedaży - rynek inwestycyjny
  • Data dodania:..
  • Miejscowość:Kraków ()
  • Firma: Devire Sp. z o.o.
Zobacz szczegóły
Supplier Quality Management (SQM) Analyst
  • Miejscowość:Bielany Wrocławskie ()
Zobacz szczegóły
Specjalista ds. Obsługi Klienta
  • Miejscowość:Warszawa ()
Zobacz szczegóły
Senior GL Analyst
Zobacz szczegóły
Inżynier Produkcji (continuous improvement)
  • Miejscowość:Jawor ()
Zobacz szczegóły
Samodzielna Księgowa
Zobacz szczegóły
Recepcjonistka
Zobacz szczegóły
Księgowa/y z angielskim - Branża Nieruchomości