Oferty Pracy

Technical Coordinator

  • Firma:Devire Sp. z o.o.
  • KategoriaIT,
  • Miejsce pracyWarszawa
  • Data dodania07.02.2019
  • Data wygaśnięcia21.02.2019
  • Liczba odsłon10
Opis stanowiska

Nasz Klient jest firmą dostarczającą rozwiązania i platformy umożliwiające prowadzenie inteligentnego domu.

W związku z otwarciem pierwszego oddziału w Polsce poszukujemy Technical Coordinatora, który będzie zarządzał pracą nowo powstałego zespołu.

Do twoich obowiązków będzie należeć:

Prowadzenie dialogu technicznego z klientem oraz kadrą zarządzającą Zarządzanie zespołem developerów i integratorów Analiza problemów technicznych Ocena potencjalnego wpływu problemów technicznych  na rozwijane oprogramowanie lub toczący się projekt

Nasz Klient oferuje:

Możliwość współtworzenia od podstaw oddziału firmy w Polsce Możliwość bezpośredniego  wpływu na strategię rozwoju oprogramowania i środowiska, w którym ten rozwój będzie zachodził (wykorzystywane narzędzia, infrastruktura IT, procesy) Środowisko, w którym kluczowa będzie Twoja wiedza techniczna i kreatywność Biuro w centrum miasta Bezpłatny dostęp do siłowni i sauny w budynku biurowym Prywatną opiekę medyczna Umowę o pracę

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

Przynajmniej 5 lat doświadczenia w C/C++ Doświadczenie na stanowisku liderskim / w zarządzaniu zespołem Bardzo dobrą znajomość systemu Linux Znajomość protokołów sieciowych / telco Znajomość takich narzędzi jak GIT, JIRA Doświadczenie w zakresie wstępnych studiów i studiów wykonalności, praktyczną wiedzę na temat routingu i przełączania sprzętu, SIP, TR-069, IoT, Smart Home Znajomość systemów embedded Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego, umożliwiającą swobodną pracę każdego dnia

Wyślij CV
Asystent w Dziale Transakcji
  • Data dodania:12.02.2019
  • Miejscowość:Warszawa ()
  • Firma: Devire Sp. z o.o.
Zobacz szczegóły
iOS Developer
  • Data dodania:15.02.2019
Zobacz szczegóły
Team Leader Działu Księgowości
Zobacz szczegóły
AP/P2P Accountant with Spanish
  • Data dodania:14.02.2019
Zobacz szczegóły
Brand Manager Pet Food
  • Data dodania:13.02.2019
Zobacz szczegóły
Project Development Manager
  • Data dodania:05.02.2019
  • Miejscowość:\Warszawa ()
Zobacz szczegóły
Business Analyst
  • Data dodania:06.02.2019
  • Miejscowość:Krakow ()
Zobacz szczegóły
Senior AP Accountant with German