Oferty Pracy

Tester Manualny

  • Firma:Devire Sp. z o.o.
  • KategoriaIT,
  • Miejsce pracyWarszawa
  • Data dodania13.03.2019
  • Data wygaśnięcia27.03.2019
  • Liczba odsłon28
Opis stanowiska

Devire Outsourcing IT to forma współpracy dedykowana dla specjalistów z branży IT, oparta na zasadach własnej działalności gospodarczej - B2B, realizująca projekty dla wiodących Klientów prowadzących innowacyjne i nowoczesne projekty.

Naszym Klientem jest firma będąca liderem na rynku ubezpieczeń, jeden z głównych ubezpieczycieli zarówno na rynku polskim, jak międzynarodowym. Nasz Klient oferuje ubezpieczenia na życie, mienia oraz indywidualne usługi dostosowane do szerokiego grona swoich Klientów.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Testera Manualnego.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie scenariuszy i przypadków testowych, przeprowadzanie testów manualnych oraz weryfikacji zgodności produktu z wymaganiami. Tester będzie musiał też przygotowywać odpowiednie raporty z przebiegu projektów. Praca odbywa się w zespołach Agilowych

Stawka: 50 - 80 PLN netto + VAT/godzinę

Lokalizacja: Warszawa

Okres współpracy:  do końca roku 2019 + możliwość przedłużenia / kontrakt B2B via Devire

 Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

Przygotowywanie danych testowych, Wykonywanie testów manualnych w celu weryfikacji poprawności działania aplikacji, Raportowanie wyników testów i jakości produktów, Zapewnianie zgodności produktów z obowiązującymi w biurze standardami, Utrzymywanie repozytorium dokumentacji systemów i artefaktów testowych, Projektowanie, tworzenie i utrzymanie manualnych przypadków i scenariuszy testowych, Wspieranie odbiorcy w wykonaniu testów akceptacyjnych, Wspieranie w diagnozowaniu zgłoszeń błędów.

 U kandydatów zwracamy uwagę na:

Wykształcenie z kierunków IT (informatyka, elektronika lub pokrewne), Minimum 3 lat doświadczenia w testowaniu rozwiązań informatycznych, Praktycznej znajomości tworzenia Przypadków Testowych oraz testowania zmian w systemie, Praktycznej znajomości narzędzi do zarządzania procesem testów - np..: JIRA, Testlink, Praktycznej znajomości narzędzi do budowania i deployu paczek, Znajomości branży ubezpieczeniowej lub finansowej, Znajomości SCRUM.

Oferujemy: Kontrakt B2B (via Devire) Atrakcyjne zarobki Długoterminową współpracę Laptop do celów służbowych Prywatną opiekę zdrowotną Kartę MultiSport

Pracę w biurze naszego Klienta w atrakcyjnej lokalizacji

Wyślij CV
Senior Tax Accountant
  • Data dodania:14.03.2019
  • Miejscowość:Gorzów Wielkopolski ()
  • Firma: Devire Sp. z o.o.
Zobacz szczegóły
Java Developer
  • Data dodania:13.03.2019
  • Miejscowość:Wrocław ()
Zobacz szczegóły
Financial Analyst
  • Data dodania:20.03.2019
  • Miejscowość:Poznań ()
Zobacz szczegóły
Asystent ds. HR
  • Data dodania:22.03.2019
  • Miejscowość:Łomża ()
Zobacz szczegóły
Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim
  • Data dodania:18.03.2019
  • Miejscowość:Katowice ()
Zobacz szczegóły
C# Lead Engineer
  • Miejscowość:Warsaw ()
Zobacz szczegóły
Kierownik działu sprzedaży
  • Miejscowość:Grudziądz ()
Zobacz szczegóły
Business Analyst
  • Miejscowość:Cracow ()