Oferty Pracy

Walidacja Modeli Ryzyka Kredytowego

  • Firma:Devire Sp. z o.o.
  • KategoriaFinanse i księgowość,
  • Miejsce pracyWarszawa
  • Data dodania06.02.2019
  • Data wygaśnięcia20.02.2019
  • Liczba odsłon10
Opis stanowiska

Dla naszego Klienta – firmy technologicznej dostarczającej innowacyjne serwisy IT na całym świecie, prowadzimy obecnie proces rekrutacyjny całego zespołu Walidacji Modeli Ryzyka Kredytowego.

Poszukujemy osób na stanowiska młodszych specjalistów, specjalistów, ekspertów oraz menadżerów!

Do Twoich zadań należeć będzie:

Walidacja modeli ryzyka kredytowego Analiza modeli ryzyka kredytowego Sporządzanie raportów kredytowych Spotkanie biznesowe z Klientami

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

Ukończone studia wyższe na kierunku związanym z finansami (ekonomia, statystyka, ekonometria, matematyka lub fizyka) Doświadczenie w walidacji modeli ryzyka kredytowego Znajomość modeli A-IRB lub IFRS9 Bardzo dobrą znajomość regulacji Doświadczenie w pracy z modelami ryzyka kredytowego (PD, LGD, EAD) Doświadczenie w programowaniu statycznym (mile widziany Python, R lub SAS) Dobrą znajomość języka angielskiego (min. B2)

Nasz Klient zapewnia:

Umowę o pracę Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne (indywidualny budżet szkoleniowy) Pakiet benefitów (Karta multisport, darmowy parking, lekcje języka angielskiego Elastyczne godziny pracy Premie roczną Prywatną opiekę medyczną Pakiet świadczeń socjalnych Atrakcyjne wynagrodzenie Wyślij CV
Samodzielna Księgowa
  • Data dodania:05.02.2019
  • Miejscowość:Warszawa ()
  • Firma: Devire Sp. z o.o.
Zobacz szczegóły
Asystent/Asystentka Zarządu
  • Data dodania:07.02.2019
Zobacz szczegóły
GL Accountant
  • Data dodania:13.02.2019
  • Miejscowość:Łódź ()
Zobacz szczegóły
Recruitment Consultant SSC/BPO
  • Data dodania:11.02.2019
Zobacz szczegóły
Operations Team Leader with German
  • Miejscowość:Warsaw ()
Zobacz szczegóły
SAP PP Consultant
  • Data dodania:06.02.2019
  • Miejscowość:Wrocław ()
Zobacz szczegóły
Project Development Manager
  • Miejscowość:\Warszawa ()
Zobacz szczegóły
Java Developer