Oferty Pracy

Webmethod Developer

  • Firma:Devire Sp. z o.o.
  • KategoriaIT,
  • Miejsce pracyWarszawa
  • Data dodania11.02.2019
  • Data wygaśnięcia25.02.2019
  • Liczba odsłon9
Opis stanowiska

Jako WebMethods Developer będziesz uczestniczyć w długofalowym projekcie rozbudowy aplikacji w branży ubezpieczeń oraz pracować w  oparciu o profesjonalny proces wytwarzania oprogramowania.

Do zakresu Twoich obowiązków należeć będzie:

Rozbudowa istniejącego rozwiązania Integracja systemu z szyną ESB (przy wykorzystaniu Webmethods w wersji 9.12) Programowanie rozwiązań Poprawianie błędów systemu oraz rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez użytkowników Testowanie tworzonych rozwiązań przed przekazaniem to testów systemowych Dostosowywanie i promowanie standardów jakości

U kandydatów zwracamy uwagę na:

Wykształcenie wyższe, kierunkowe; Znajomość architektury SOA i koncepcji integracji systemów Minimum 2-letnie praktyczne doświadczenie w realizacji prac deweloperskich na platformie Webmethods Znajomości zagadnień związanych z webservice’ami, takich jak SOAP, WSDL, REST Znajomości zagadnień z dziedziny relacyjnych baz danych Znajomości zagadnień związanych z XML, takich jak  XSD, XSLT i XQuery Znajomość języka SQL Dobra znajomości języka angielskiego umożliwiająca korzystanie z dokumentacji technicznej

Oferujemy:

Kontrakt B2B (via Devire) Długofalową współpracę (również po zakończeniu proponowanego projektu) Pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej

Wyślij CV
Gaming / Software Support Specialist with German
  • Data dodania:06.02.2019
  • Miejscowość:Warszawa ()
  • Firma: Devire Sp. z o.o.
Zobacz szczegóły
SAP PP Consultant
  • Miejscowość:Poznań ()
Zobacz szczegóły
Specjalista ds. Kredytów
Zobacz szczegóły
Architekt .NET
  • Data dodania:08.02.2019
Zobacz szczegóły
Inżynier ds. Analiz Bezpieczeństwa i Niezawodności
  • Data dodania:07.02.2019
  • Miejscowość:woj. lubelskie ()
Zobacz szczegóły
.Net Developer
  • Data dodania:11.02.2019
  • Miejscowość:Wrocław ()
Zobacz szczegóły
Regionalny Przedstawiciel Handlowy
  • Data dodania:12.02.2019
Zobacz szczegóły
Lider / Starszy Tester Automatyczny