Rekrutacja

Administrator Bezpieczeństwa Informacji

  • Firma:ESKOM IT Sp. z o.o.
  • KategoriaAdministracja, IT,
  • Forma zatrudnieniaetat
  • Tryb pracysiedziba
  • Poziom stanowiskaspecjalista
  • Miejsce pracyWarszawa
  • Data dodania26.09.2017
  • Data wygaśnięcia28.02.2018
  • Liczba odsłon379
Zakres obowiązków
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentów Polityki Bezpieczeństwa Informacji;
  • Nadzór nad realizacją wytycznych Polityki Bezpieczeństwa Informacji;
  • Współpraca z Administratorem Systemu;
  • Prowadzenie rejestru osób uprawnionych i okresową weryfikacja uprawnień;
  • Planowanie przedsięwzięć w zakresie bezpieczeństwa systemu informatycznego (analiza ryzyka) oraz opracowywanie projektów zabezpieczeń (zarządzanie ryzykiem);
  • Przygotowanie materiałów szkoleniowych oraz  prowadzenie szkoleń;
  • Opracowywanie planów reakcji na incydenty, planów awaryjnych, regulaminów w zależności od potrzeb organizacji;
  • Monitorowanie skuteczności zabezpieczeń;
  • Nadzór nad funkcjonowaniem mechanizmów kontroli dostępu do systemów;
  • Nadzór nad polityką fizycznego zabezpieczenia pomieszczeń;
  • Nadzór nad polityką napraw, konserwacji oraz likwidacji urządzeń komputerowych;
  • Nadzór nad polityką obiegu oraz przechowywaniem dokumentów zawierających dane osobowe;
  • Nadzór nad czynnościami w zakresie bezpieczeństwa informacji zleconymi podmiotom zewnętrznym;
Wymagania
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa w zakresie ochrony danych osobowych;
  • Wykształcenie wyższe, ewentualnie student ostatniego roku (preferowane studia kierunkowe w zakresie bezpieczeństwa informacji, prawo, informatyka);
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z ochroną danych osobowych i bezpieczeństwa informacji;
  • Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, niekaralności za umyślne przestępstwo;
  • Samodzielność i konsekwencja w działaniu, dokładność, wysokie zdolności organizacyjne;
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office;
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom B1/B2);
  • Czynne prawo jazdy kategorii B;

Mile widziane:

  • Doświadczenie w prowadzeniu samodzielnych projektów;
  • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa informatycznego;
  • Znajomość norm ISO 9001, 27001, 20000;
Oferujemy
  • Pracę w prężnie rozwijającej się organizacji
  • Nowe przestrzenne biuro, rodzinną atmosferę, doskonałą kawę i świeże owoce
  • Możliwość korzystania z home-office w miarę potrzeb
  • Współfinansowanie prywatnej opieki medycznej
  • Współfinansowanie karty Multisport
  • Współudział w startach drużyny kolarskiej MTB
  • Współudział w rozgrywkach brydżowych
Informacje dodatkowe

Oferty zawierające CV proszę przesyłać pocztą elektroniczną, na adres praca@eskom.eu
z dopiskiem „Administrator Bezpieczeństwa Informacji" i dołączoną klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ESKOM IT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."

W wiadomości e-mail należy podać:

  • możliwy termin rozpoczęcia pracy,
  • telefon kontaktowy,
  • oczekiwania finansowe.

Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Wyślij CV
Rekruter IT 360⁰
  • Data dodania:25.10.2017
  • Miejscowość:Warszawa (mazowieckie)
  • Firma: ESKOM IT Sp. z o.o.
Zobacz szczegóły
Asystent ds. biurowo-administracyjnych (4-6h dziennie)
  • Data dodania:15.11.2017
  • Data dodania:27.09.2017
Zobacz szczegóły
Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac
  • Data dodania:22.10.2017
  • Firma: TMF Poland
Zobacz szczegóły
Specjalista HelpDesk/ServiceDesk
  • Data dodania:19.09.2017
Zobacz szczegóły
Specjalista ds. Zarządzania Jakością
Zobacz szczegóły
Asystent w dziale Księgowości
  • Data dodania:30.10.2017