Rekrutacja

Specjalista ds. Zarządzania Jakością

  • Firma:ESKOM IT Sp. z o.o.
  • KategoriaIT,
  • Forma zatrudnieniakontrakt
  • Tryb pracysiedziba
  • Poziom stanowiskaspecjalista
  • Miejsce pracyWarszawa
  • Data dodania27.09.2017
  • Data wygaśnięcia28.02.2018
  • Liczba odsłon851
Zakres obowiązków
  • Nadzorowanie systemów zarządzania jakością ISO 9001, ISO 27001, ISO 20000;
  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych z zakresu ISO;
  • Prowadzenie audytów wewnętrznych we wszystkich obszarach firmy;
  • Nadzorowanie i wdrażanie działań korygujących, zapobiegawczych;
  • Monitorowanie procesów mających  miejsce w firmie i proponowanie działań doskonalących;
  • Przygotowanie i zarządzanie dokumentacją systemową;
  • Współpraca z jednostkami certyfikującymi;
  • Prowadzenie i nadzorowanie dokumentacji środowiskowej firmy;
Wymagania

Niezbędne wymagania:

  • Kwalifikacje audytora wewnętrznego lub audytora wiodącego;
  • Wykształcenie wyższe
  • Udokumentowana znajomość normy ISO 9001, ISO 27001, ISO 20000;
  • Doświadczenie we wdrażaniu oraz utrzymaniu systemów ISO;
  • Doświadczenie w pracy minimum 2 lata na podobnym  stanowisku;
  • Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, niekaralności za umyślne przestępstwo;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Samodzielność i konsekwencja w działaniu, dokładność, wysokie zdolności organizacyjne;
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom B1/B2);
  • Czynne prawo jazdy kategorii B;

Mile widzine:

  • Doświadczenie w prowadzeniu samodzielnych projektów;
  • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa informatycznego;
  • Znajomość zagadnień ochrony danych osobowych oraz bezpieczeństwa informacji;
Oferujemy
  • Pracę w prężnie rozwijającej się organizacji
  • Nowe przestrzenne biuro, rodzinną atmosferę, doskonałą kawę i świeże owoce
  • Możliwość korzystania z home-office w miarę potrzeb
  • Współfinansowanie prywatnej opieki medycznej
  • Współfinansowanie karty Multisport
  • Współudział w startach drużyny kolarskiej MTB
  • Współudział w rozgrywkach brydżowych
Informacje dodatkowe

Oferty zawierające CV proszę przesyłać pocztą elektroniczną, na adres praca@eskom.eu
z dopiskiem „Administrator Bezpieczeństwa Informacji" i dołączoną klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ESKOM IT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."

W wiadomości e-mail należy podać:

  • możliwy termin rozpoczęcia pracy,
  • telefon kontaktowy,
  • oczekiwania finansowe.

Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Wyślij CV
  • Data dodania:27.09.2017
  • Miejscowość:Warszawa (mazowieckie)
  • Firma: ESKOM IT Sp. z o.o.
Zobacz szczegóły
Inżynier systemowy (wirtualizacja)
  • Data dodania:21.12.2017
Zobacz szczegóły
Administrator Bezpieczeństwa Informacji
  • Data dodania:26.09.2017
Zobacz szczegóły
Rekruter IT 360⁰
  • Data dodania:25.10.2017
Zobacz szczegóły
Specjalista do zespołu Pierwszej Linii Wsparcia
Zobacz szczegóły
Absolwenci z językami obcymi
  • Data dodania:30.12.2017
  • Miejscowość:Kraków (małopolskie)
  • Firma: Adecco Poland Sp. z o.o.
  • Data dodania:19.09.2017