Oferty Pracy

Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa - Katowice

  • Firma:MDDP Outsourcing
  • Kategoria Finanse i księgowość,
  • Forma zatrudnienia etat
  • Tryb pracy siedziba
  • Poziom stanowiskamłodszy specjalista
  • Miejsce pracyKatowice
  • Data dodania01.07.2021
  • Data wygaśnięcia30.09.2021
  • Liczba odsłon485
Opis stanowiska

Jako firma outsourcingowa świadczymy usługi dla kilkuset Klientów z różnych branż. Od kilkunastu lat nieustannie rośniemy, co oznacza potrzebę dostosowywania naszych procesów, narzędzi i procedur do coraz większej skali operacji a także wykorzystania powstających rozwiązań technologicznych. Kombinacja wzrostu, nastawienia na jakość oraz wykorzystywanie nowoczesnych technologii sprawia, że cały czas mamy ciekawe wyzwania na horyzoncie. Interesują nas zarówno usprawnienia jakościowe jak i podnoszenie efektywności w poszczególnych procesach. Zmieniamy procedury, nawyki, korzystamy z robotów, automatyzacji. Kupujemy i budujemy samodzielnie narzędzia IT. Kwestionujemy status quo.

Zakres obowiązków

Twoje zadania ?

Procesowanie oraz księgowanie dokumentów.
Rozwiązywanie problemów księgowo-podatkowych.
Współpraca z działami wewnętrznymi.
Współpraca w czynnościach związanych z zamknięciem miesiąca/roku.
Raportowanie dla klientów i wewnętrznie.
Posługiwanie się różnymi systemami księgowymi.
Poznawanie nowoczesnej księgowości!

Wymagania

Co jest dla nas ważne?

Chęć doskonalenia wiedzy z zakresu rachunkowości i podatków.
Dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel) oraz systemów finansowo-księgowych.
Znajomość języka angielskiego.
Pierwsze doświadczenie w księgowości.

Oferujemy

Co Ci oferujemy?

Elastyczne godziny początku i zakończenia pracy.
Narzędzia i możliwość pracy zdalnej.
Przyjazną atmosferę pracy zespołowej.
Dofinansowanie szkoleń SKWP, Akademii Biznesu, ACCA itp.
Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie oraz członków Twojej rodziny.
Lekcje języka angielskiego w godzinach pracy.
Kartę MultiSport i firmowe starty w imprezach biegowych (np. Runmageddon).
Smart-casual dress code.
Świetną lokalizację biura w pobliżu dworca PKP Katowice.

Wyślij CV
Financial Controller / ACCA qualified accountant
  • Data dodania:..
  • Miejscowość:Wrocław ()
  • Firma: Devire Sp. z o.o.
Zobacz szczegóły
Specjalista ds. Kontrolingu Finansowo – Rzeczowego
  • Miejscowość:Warszawa ()
Zobacz szczegóły
Network System Test Engineer
  • Miejscowość:Łódź ()
Zobacz szczegóły
VBA Reports Developer
Zobacz szczegóły
Corporate Accounting Senior
  • Miejscowość:Poznań ()
Zobacz szczegóły
Java Developer/ Architekt Aplikacji
  • Miejscowość:Polska ()
Zobacz szczegóły
SAP SD Key User z językiem niemieckim
Zobacz szczegóły
Data Scientist