Oferty Pracy

Starszy Księgowy / Starsza Księgowa - Warszawa

  • Firma:MDDP Outsourcing
  • Kategoria Finanse i księgowość,
  • Forma zatrudnienia etat
  • Tryb pracy siedziba
  • Poziom stanowiskaStarszy Specjalista
  • Miejsce pracyWarszawa
  • Data dodania01.07.2021
  • Data wygaśnięcia30.09.2021
  • Liczba odsłon116
Opis stanowiska

Jako firma outsourcingowa świadczymy usługi dla kilkuset Klientów z różnych branż. Od kilkunastu lat nieustannie rośniemy, co oznacza potrzebę dostosowywania naszych procesów, narzędzi i procedur do coraz większej skali operacji a także wykorzystania powstających rozwiązań technologicznych. Kombinacja wzrostu, nastawienia na jakość oraz wykorzystywanie nowoczesnych technologii sprawia, że cały czas mamy ciekawe wyzwania na horyzoncie. Interesują nas zarówno usprawnienia jakościowe jak i podnoszenie efektywności w poszczególnych procesach. Zmieniamy procedury, nawyki, korzystamy z robotów, automatyzacji. Kupujemy i budujemy samodzielnie narzędzia IT. Kwestionujemy status quo.

Zakres obowiązków

Twoje zadania?

Procesowanie oraz księgowanie dokumentów.
Rozliczanie podatkowe spółki.
Rozwiązywanie problemów księgowo-podatkowych.
Kontakt z klientem i urzędami.
Zastępowanie team leadera w kontakcie z klientami.
Współpraca z asystentami, młodszymi księgowym i księgowymi.
Udział w procesie zamknięcia miesiąca.
Współpraca przy tworzeniu sprawozdań finansowych według standardów polskich i międzynarodowych.
Współpraca z doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami i innymi specjalistami wewnątrz firmy.

Wymagania

Co jest dla nas ważne?

Znajomość zasad i przepisów z zakresu rachunkowości oraz podatków.
Wykształcenie wyższe kierunkowe.
Minimum 3-4 lata doświadczenia w pracy w księgowości.
Dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel) oraz systemów F-K.
Znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację.

Oferujemy

Co Ci oferujemy?

Elastyczne godziny początku i zakończenia pracy.
Narzędzia i możliwość pracy zdalnej.
Przyjazną atmosferę pracy zespołowej.
Dofinansowanie szkoleń SKWP, Akademii Biznesu, ACCA itp.
Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie oraz członków Twojej rodziny.
Lekcje języka angielskiego w godzinach pracy.
Kartę MultiSport i firmowe starty w imprezach biegowych (np. Runmageddon).
Smart-casual dress code.
Świetną lokalizację biura w pobliżu stacji metra Rondo Daszyńskiego.

Wyślij CV
Junior / Actuarial Analyst with German
  • Data dodania:..
  • Miejscowość:Warszawa ()
  • Firma: Devire Sp. z o.o.
Zobacz szczegóły
Specjalista ds. Utrzymania Ruchu
  • Miejscowość:Kudowa Zdrój ()
Zobacz szczegóły
Księgowy / Księgowa - Katowice
  • Miejscowość:Katowice (śląskie)
  • Firma: MDDP Outsourcing
Zobacz szczegóły
.NET Developer
  • Miejscowość:Remote ()
Zobacz szczegóły
Specjalista ds. obsługi klienta z językiem francuskim
  • Miejscowość:Poznań ()
Zobacz szczegóły
Junior AP Accountant
Zobacz szczegóły
Koordynator ds. serwisu
  • Miejscowość:Łódź ()
Zobacz szczegóły
Dyrektor Kategorii