Oferty Pracy

Dziennikarz / Copywriter

  • Firma:Pro Progressio
  • KategoriaAdministracja, Marketing, Media,
  • Forma zatrudnieniakontrakt
  • Tryb pracyzdalny
  • Poziom stanowiskaSpecjalista
  • Miejsce pracyWarszawa
  • Data dodania10.10.2018
  • Data wygaśnięcia30.11.2018
  • Liczba odsłon693
Opis stanowiska

Pro Progressio jest wydawcą mediów sektora nowoczesnych usług dla biznesu - witryny OutsourcingPortal.eu oraz dwumiesięcznika Outsourcing&More.

Tematyka poruszana w naszych mediach to szerokopojęty świat usług dla biznesu. Poszukujemy obecnie osoby, która będzie tworzyć autorskie teksty, jak również analizować i komentować na bieżąco wydarzenia z takich branż jak outsourcing, centra usług wspólnych, inwestycje zagraniczne, HR, nieruchomości biurowe, etc.

Jeśli lubisz pisać, swoimi tekstami poruszać tematykę biznesową i sprawia Ci to przyjemność, to dołącz do nas, a damy Ci do dyspozycji nasze platformy mediowe i wspólnie będziemy wpływać na komunikację w sektorze nowoczesnych usług dla biznesu.

Zakres obowiązków

Nasz cel jest prosty - poszukujemy osoby, która będzie tworzyć teksty dziennikarskie do Magazynu Outsourcing&More oraz na portal OutsourcingPortal.eu

Wymagania

Poszukujemy osoby, z którą podpiszemy Umowę B2B, a zależy nam aby taka osoba posiadała:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku dziennikarza lub udokumentowaną pracę copywritera
  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Otwartą głowę, była kreatywna oraz cechowała się umiejętnością szukania nowych tematów

To na co zwrócimy uwagę, to także:

  • Sumienność oraz rzetelność w wykonywaniu zadań
  • Umiejętność czytania ze zrozumieniem
  • Zaangażowanie i terminowość
  • Umiejętność pracy indywidualnej oraz w zespole
Oferujemy

Rozpoczynając z nami współpracę możesz liczyć na:

  • Pracę z ciekawymi ludźmi w niekorporacyjnym środowisku
  • Dostęp do wiedzy z zakresu outsourcingu i nowoczesnych usług dla biznesu
  • Szeroką bazę kontaktów biznesowych
  • Pracę zdalną lub w biurze redakcji w Warszawie
  • Współpracę B2B lub na Umowę o Dzieło
Informacje dodatkowe

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie stosownej zgody na przetwarzanie danych osobowych. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych oraz załączenie klauzuli jest dobrowolne, ale ich niepodanie uniemożliwi udział w rekrutacji.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w obecnym procesie rekrutacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pro Progressio z siedzibą w Warszawie zawartych w złożonej przeze mnie aplikacji, w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacji.

Wyślij CV